+90 531 231 21 47
·
artukhukuk@gmail.com
·
Pazartesi- Cuma 09:00-18:00
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Artuk Hukuk & Danışmanlık

Artuk Hukuk & Danışmanlık, 2021 yılında Av. Faysal Emre İÇİN tarafından kurulmuş olup, genç ve dinamik kadrosu ile temsil ettiği gerçek ve tüzel kişilere hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmeti sunan, yargılama sürecinin her aşamasında çözüm odaklı hareket eden bir hukuk bürosudur.

Avukat müvekkil gizliliği ilkesi ve diğer hukukun temel ilkeleri doğrultusunda müvekkillerine güven ilişkisi içerisinde hukuki destek sunan Artuk Hukuk & Danışmanlık, önleyici hukuk kapsamında herhangi bir ihtilafla karşılaşmadan önce ilgili önlem ve tedbirlerin alınmasını ve müvekkillerin herhangi bir hukuki problemle karşılaşmaları durumunda daima ulaşılabilir danışmanlık hizmeti almalarını sağlamayı en önemli amacı olarak belirlemiştir.

Büromuzda İş Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku başta olmak üzere Eşya Hukuku, Aile Hukuku, Yabancılar Hukuku, Miras Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku ve Ceza Hukuku gibi hukukun her alanında müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bize Yazın!
Merhaba, bilgi almak için butona basarak bize yazabilirsiniz.
Bizi Arayın!